העולם מלא בהזדמנויות, אנחנו כאן כדי לעזור לך לפתוח את הדלת הבאה שלך!
הקריירה שלך מתחילה כאן!
הירשמו לסוכן חכם!
הצטרפו לקבוצת המשרות שלנו בפייסבוק 
שדרג/י את הקריירה שלך! שלח/י קורות חיים
כל המשרות מיועדות לגברים ונשים כאחד

עסקים שמצליחים, אנשים שמתאימים - ההשמה שלנו עושה את ההבדל

"יתרון אנושי"  הנה חברת השמה המתמחה בעיצוב תהליכי גיוס לתחום שרשרת האספקה הגלובלית מזה כ-20 שנים ומציעה לכם, המעסיקים, את האפשרות האולטימטיבית למצוא ולקשר בין המועמדים המתאימים ביותר לתפקידים הדרושים תוך חיסכון בזמן, מאמץ ומשאבים.

כחברת השמה המתמחה בתחום זה, אנחנו בעלי ידע מעמיק ועדכני בנושאי התעסוקה והמגמות האחרות בתחום שרשרת האספקה הגלובלית.

אנחנו מבינים את הצרכים הייחודיים ומבינים את האתגרים והדרישות המאפיינים את התחום. יש לנו היכרות וניסיון רב בתהליכים המורכבים של ניהול רשת אספקה ברחבי העולם, המגבלות התפקודיות וההיבטים התרבותיים שבתחום זה. ליתרון אנושי יש יכולת ייחודית באיתור וסינון מועמדים המתאימים במיוחד לדרישות התפקידים בתחום על פי הידע והניסיון שלהם. מאגר קורות החיים שלנו עשיר מאוד וכולל רשת רחבה של מועמדים העוסקים בסחר בינלאומי, יבוא/יצוא, רכש, לוגיסטיקה, שילוח בינלאומי ועמילות מכס.

הדבר מאפשר לכם כמעסיקים למצוא ולבחור את המועמדים המתאימים ביותר לצרכים הספציפיים שלכם בארגון.

יכולת התאמת המועמדים מתבצעת באמצעות סינון יסודי, אנושי וטכנולוגי כאחד ומבטיחה שהמועמדים שיובאו לפני המעסיקים יענו במקסימום האפשרי לדרישות התפקיד ויתאימו לתרבות ולערכי הארגון.

יכולת המיון והסינון שלנו מסייעת לכם המעסיקים לחסוך זמן ומשאבים בתהליך הגיוס ולהתרכז במועמדים המובילים בלבד. אנחנו מתמקדים בסינון הראשוני ובמציאת המועמדים המתאימים, כך שתוכלו להתרכז בסינון הסופי ובתהליך גיוס אפקטיבי.

בהצלחה!

צוות יתרון אנושי

המשרות שלנו הן העתיד שלכם !

קורות החיים שלך יישמרו בהתאם למדיניות הפרטיות שלנו

הרשמה לסוכן חכם

לאחר רישום קצר תוכל/י להתחיל לקבל משרות רלוונטיות מהסוכן החכם ישירות לתיבת הדואר האלקטרוני שלך. במסך זה עליך למלא את פרטיך, לבחור את התחומים שבהם הנך מעוניין לקבל משרות (אפשרי למלא מספר תחומים במקביל) וכל משרה חדשה תגיע אליך מיד עם פרסומה.

למעבר לצ'אט עם רכז/ת
1
פנו אלינו!
שלום, הגעת ליתרון אנושי השמה וגיוס כ"א