יתרון אנושי - השמה וגיוס כח אדם בע'מ

   
אודות יתרון אנושי
 
 

חברת יתרון אנושי – השמה וגיוס כח אדם בע"מ הוקמה בשנת 2004 ומנוהלת ע"י הגב' שירן קוזוקין, אשר הינה בעלת ניסיון בעבודה וניהול של מעל– 30 שנה בתחום שרשרת האספקה, הסחר הבינלאומי ולוגיסטיקה, בחברות מובילות בענף, יועצת ומרצה בתחום באוניברסיטאות, במכללות, בקורסים פרטיים וקורסים של משרד התמ"ת וגם בחברות עסקיות.

לאור הידע המקצועי והניסיון רב השנים, החברה מתמחה ובעלת יתרון יחסי מוחלט בהשמת בכירים, מהנדסים ועובדים לתחום שרשרת האספקה, הסחר הבינלאומי, לוגיסטיקה, רכש וקניינות, תפעול, ייצור, יבוא/יצוא, שילוח בינלאומי, ספנות, עמילות מכס, כספים והנה"ח, אדמיניסטרציה... ועוד.

ל"יתרון אנושי" מאגר מועמדים עשיר ומגוון – לאחר פעילות ממוקדת של כ- 14 שנים בנישה של שרשרת האספקה הגלובאלית, כך שמטבע הדברים בתחום זה המאגר שלנו עשיר במיוחד.

המעסיקים והמועמדים מקבלים ליווי וייעוץ מקצועי במהלך תהליך הגיוס. ניתן להיעזר בנו גם לצורך הגדרת התפקידים, כמובן מתבצע גם תיאום ציפיות וניתן ייעוץ במו"מ על שכר, תנאים וגישור על פערים. המעסיקים מקבלים את קורות החיים בליווי חוות דעת מקצועית על המועמדים.
"
יתרון אנושי" מלווה את המועמדים והמעסיקים לאורך כל תהליך הגיוס ליווי אישי ומקצועי וגם לאחר קבלת העובד/ת לעבודה ובתקופת הניסיון.

רכזי ההשמה המלווים את המעסיקים והמועמדים מחולקים לפי תחומים מקצועיים. כל רכז/ת מתמחים במספר מקצועות. לכן הרכזים מכירים היטב הן את התחום המקצועי שבו הם עוסקים, הן את דרישות המעסיק והן את המועמדים, דבר התורם להתאמה מקסימלית ולהצלחה בגיוס העובד/ת ומכן שמה של החברה – "יתרון אנושי"!.

לחברה ומנהלתה קשרי עבודה הדוקים וטובים עם עוסקים רבים ומובילים בתחום הלוגיסטיקה והסחר הבינלאומי, כגון מפעלים מובילים בתעשייה בישראל, חברות שילוח מטענים ועמילות מכס, יבואנים/יצואנים ואיגוד לשכות המסחר. החברה פועלת בכל אזורי הארץ וגם בהשמת עובדים בחו"ל.
זאת, בשילוב עם ניסיון רב שנים בהכוון תלמידים והשמתם בעבודה, מקנים לחברה יכולת גבוהה וייחודית, בהתאמה מקצועית גבוהה של האדם הנכון למקום ולמשרה הנכונים – ובכך יתרונה של החברה על פני מתחריה.

בין לקוחות נמנות חברות מובילות במשק כגון:

"צים חברת השיט הישראלית", "אוריין", "עמית עמילות מכס ותחבורה", UPS, "פרידנזון שירותים לוגיסטיים", "לוסי בוכרד ספנות", MSC" ספנות", "אבי-עד שירותים לוגיסטיים", ICL"  ישראל קרגו לוגיסטיקה", "Kuehne -Nagel Israel", ""SEA-WAY, "יש-ליין", "מנו ספנות", "אלאלוף ושות' ספנות", "כרמל שירותי ספנות", "FEDEX", "פליינג קרגו DHL", "פריץ", "ק.א.ל – קווי אוויר למטען", "קרגו מרין", "רות קרגו", "תואם יבוא ויצוא אגש"ח" ועוד...

"יפאורה-תבורי", "אסם", "פז חברה לנפט", "נען דן ג'יין", סלטי שמיר", "אילן קארגלאס", "בזק און-ליין", דולב מוצרי פלסטיקה", MGX, "לבידי לביא", "נספרסו", "עמוס גזית", "פוקס ויזל", "רהיטי הכוח", "ריגוטק" ועוד...

                                                                                                                                              

אתר זהמהווה כלי עזר לציבור מחפשי העבודה למצוא ולאתר משרות מתאימות
המופיעות בלוח המשרות הפנויות אשר מפורסם באתר על ידינו ומתעדכן בהתאם
 
ואשר מאפשר להפנות אלינו קורות חיים באמצעות דואר אלקטרוני בנוגע למשרה
 
ספציפית ובכללזאת ללא כל תשלום.

במקבילמוזמנים מעבידים החפצים להיעזר בשירותי ההשמה שלנולפנות אלינו 
באמצעות האתר ובכללכך שנוכל לסייע להם באיתור מועסקים מתאימים.

לשירותכם.

 

 

טל: 9522993 – 03 רב קווי
דואר אלקטרוני: 
shiran@ytaron.co.il


 
 
Copyright © 2005 Ytaron. All Rights Reserved.