יתרון אנושי - השמה וגיוס כח אדם בע'מ

   
 
  עמוד הבית  >  לוח משרות
  תוצאות חיפוש
 
בודק/ת איכות
תפקיד:  בודק/ת איכות מיקום:  יהודה ושומרון, מרכז היקף משרה:  מלאה
תקציר משרה: 
למפעל תעשייתי בתחום המזון בברקן, דרוש/ה: בודק/ת איכות. ביקורת קבלה והערכת ספקים - ביצוע ביקורות קבלה, ביקורת סופית לחומרי הגלם ומוצרי החברה ושמירה על שרשרת הקירור. אחריות על הסמכת ספקים, תלונות איכות, תחקירים ופעילות מתקנת מול ספקים, ביצוע מבדקי ספק, ניתוח תקלות וכשלים.
תאריך עדכון:  20/01/2021
מספר משרה:  21298
רכז מטפל: נטלי
טכנולוג/ית מזון
תפקיד:  טכנולוג/ית מזון מיקום:  שפלה היקף משרה:  מלאה
תקציר משרה: 
למפעל יצרני בתחום המזון באזור השפלה, דרוש/ה: טכנולוג/ית מזון. אחריות על המחלקה בהיבטים תפעוליים וטכנולוגיים, ניהול והנעת צוות עובדים במחלקה בהתאם לתוכניות הייצור. העברת המתכונים מהפיתוח לייצור וכתיבת מפרטים, אחריות על ייצור איכותי על פי מפרטי ההכנה. אחריות על תנאי ייצור נאותים סביבתיים ולהיגיינת העובדים בכל תחנות העבודה בכל השלבים. וידוי תקינות ועמידת בפגות התוקף של החומרים הנכנסים למנות, וארגוןFIFO של החומרים במחסנים. ביצוע תחקירים לאי התאמות וביצוע פעולות מתקנות בהתאם לצורך ו שיפור תהליכי הייצור במחלקה.
תאריך עדכון:  20/01/2021
מספר משרה:  21293
רכז מטפל: עידן
מתאמ/ת לוגיסטיקה
תפקיד:  מתאמ/ת לוגיסטיקה מיקום:  ירושלים והסביבה, שפלה היקף משרה:  מלאה
תקציר משרה: 
לחברה גלובלית באזור בית שמש, דרוש/ה: מתאם/ת ציוד ולוגיסטיקה. משרה מלאה במשמרות על פי סידור עבודה. ניהול מלאי של ציוד וחלקי חילוף, מעקב אחר כניסה ויציאה של סחורה מהמחסן, הנפקת תעודות משלוח וביצוע ספירות מלאי.
תאריך עדכון:  20/01/2021
מספר משרה:  21280
רכז מטפל: עידן
מנהל/ת מפעל אריזה
תפקיד:  מנהל/ת מפעל אריזה מיקום:  מרכז, שפלה היקף משרה:  מלאה
תקציר משרה: 
למרכז לוגיסטי גדול בשוהם, דרוש/ה מנהל/ת מפעל אריזה. ניהול ותפעול שוטף של המחלקה, ניהול צוות של כ-50 עובדים, ניהול תהליכי הייצור, אחריות ופיקוח על יישום נהלי עבודה: תפעול מכונות, איכות מוצר, בטיחות, סניטציה, היגיינה. ניהול תוכנית עבודה, סידור משמרות, ביצוע ספירות מלאי, בקרת משלוחים, הדרכת עובדים ובניית KPIS.
תאריך עדכון:  20/01/2021
מספר משרה:  21278
רכז מטפל: נטלי
אחראי/ת תובלה יבשתית
תפקיד:  אחראי/ת תובלה יבשתית מיקום:  מרכז, שפלה היקף משרה:  מלאה
תקציר משרה: 
לחברה לשירותים לוגיסטיים בינלאומיים בשפלה, דרוש/ה: אחראי/ת תובלה יבשתית. ניהול קבלני משנה בתחום ההובלות היבשתיות, ניהול מערך האיסוף וההפצה מנמלי הים והאוויר ואל נמלי הים והאוויר. ניהול קשרים מול חברות הובלה - עריכת הסכמים, חוזים ומחירים, תפעול ופיקוח על העבודה בשטח, טיפול בלקוחות ומתן פתרונות לבעיות.
תאריך עדכון:  20/01/2021
מספר משרה:  21276
רכז מטפל: מירב
אחראי/ת מחסנים והובלות.
תפקיד:  אחראי/ת מחסנים והובלות. מיקום:  דרום, שפלה היקף משרה:  מלאה
תקציר משרה: 
לחברה ליבוא ושיווק באשדוד, דרוש/ה: אחראי/ת מחסנים והובלות. ניהול מערך ההפצה של החברה - אחריות על צוות הנהגים ומובילים במיקור חוץ, בנייה ושיבוץ קווי האספקה ללקוחות החברה באופן יעיל ומהיר. אחריות על איכות קליטת הסחורה במחסן, ביצוע ספירות מלאי במחסנים (אשדוד ואזור השרון ), ביקורת על קליטת הסחורה והאמת אנליזות למפרטים מאושרים. שיפור וייעול המערך הלוגיסטי ובחינת חלופות למערך הקיים.
תאריך עדכון:  20/01/2021
מספר משרה:  21253
רכז מטפל: לירון
מנהל/ת אחזקה
תפקיד:  מנהל/ת אחזקה מיקום:  דרום, מרכז, שפלה היקף משרה:  מלאה
תקציר משרה: 
למפעל יצרני באזור השפלה, דרוש/ה: מנהל/ת אחזקה. אחריות על מתן שירותי אחזקה שוטפת ומונעת למחלקות השונות במפעל, אחריות על ניהול צוות עובדי האחזקה והכשרתם. פתרון תקלות, אחריות לאחזקה שוטפת של קווי היצור, תקציב האחזקה, הוצאת דרישות רכש לציוד טכני ואחריות על מחסן טכני, אישור הוצאות אחזקה, קליטת ציוד חדש , אחזקה שוטפת ואחזקה מונעת וחזויה, הפעלת ציוד התשתית, כיול מכשירי מדידה ובדיקתם ופתרון תקלות.
תאריך עדכון:  20/01/2021
מספר משרה:  21189
רכז מטפל: לירון
מנהל/ת פרויקטים - PMO
תפקיד:  מנהל/ת פרויקטים - PMO מיקום:  מרכז, שפלה היקף משרה:  מלאה
תקציר משרה: 
לחברה ליבוא ושיווק בראשון לציון, דרוש/ה מנהל/ת פרויקטים (PMO) ואנליסט/ית במחלקת התפעול. תכנון וביצוע מעקב ובקרה של תכניות עבודה ופרויקטים, תחזיות וניתוחי מכר, בקרה אחר תפוקות, לוחות זמנים ותקציב הפרויקטים. הטמעת תהליכי עבודה בפרויקטים והכנת מצגות.
תאריך עדכון:  20/01/2021
מספר משרה:  21167
רכז מטפל: עידן
מנהל/ת אחזקה מרחב דרום.
תפקיד:  מנהל/ת אחזקה מרחב דרום. מיקום:  דרום, השרון, מרכז, שפלה היקף משרה:  מלאה
תקציר משרה: 
לחברה קמעונאית באזור המרכז, דרוש/ה: מנהל/ת אחזקה מרחב דרום. ניהול צוות של כ-10 טכנאים (חשמל, קירור ומיזוג אוויר), אחריות על מערך האחזקה של עשרות סניפים באזור הדרום, ניהול ספקים ונותני שירותים, ניהול תקציב וניהול פרויקטים בפריסה גאוגרפית רחבה.
תאריך עדכון:  20/01/2021
מספר משרה:  2130
רכז מטפל: עידן
סגן/ית מנהל מח' יצור
תפקיד:  סגן/ית מנהל מח' יצור מיקום:  השרון, יהודה ושומרון, מרכז היקף משרה:  מלאה
תקציר משרה: 
למפעל יצרני באזור התעשייה ברקן, דרוש/ה סגן/ית מנהל מח' היצור. משרה מלאה. ניהול העובדים ברצפת הייצור, פיקוח על העבודה וקצב העבודה בקווי הייצור, הנעת העובדים, השגחה על קווי הייצור ותזמון כניסת חומרי הגלם. ביקורת ובקרה על על קצב העבודה בקווי הייצור - תפוקות. פיקוח על בטיחות והיגיינה בקווי הייצור וסידור עבודה.
תאריך עדכון:  20/01/2021
מספר משרה:  21073
רכז מטפל: לירון
   >  תעשייה וייצור
 
 
Copyright © 2005 Ytaron. All Rights Reserved.