העולם מלא בהזדמנויות, אנחנו כאן כדי לעזור לך לפתוח את הדלת הבאה שלך!
הקריירה שלך מתחילה כאן!
הירשמו לסוכן חכם!
הצטרפו לקבוצת המשרות שלנו בפייסבוק 
שדרג/י את הקריירה שלך! שלח/י קורות חיים
כל המשרות מיועדות לגברים ונשים כאחד

תקופת משבר יכולה להיות הזדמנות מצוינת לרכישת מקצוע חיוני

מאת : לבנת קיזנר- מנכ"לית המכללה העסקית של לשכת המסחר ת"א

שנת 2020 הייתה, ללא ספק, שנה מאוד מאתגרת עבור רובנו במגוון היבטים. חלק לא מבוטל מהעובדים במשק מצאו עצמם בוקר אחד "לא חיוניים" והוצאו לחל"ת, בעוד ענפים אחרים במשק עבדו סביב השעון בכדי לעמוד בביקושים וגייסו עוד ועוד כוח אדם מקצועי. אחד הענפים האלה היה ענף הסחר הבינלאומי וניהול שרשרת האספקה.

ניהול שרשרת האספקה הינו ענף הקיים עוד משחר ההיסטוריה, ועד היום נשאר חיוני ומבוקש, וככל הנראה, לעולם לא יוחלף במכונות.  היבוא לא נעצר אף לא לרגע, והוא רק הולך ומשתכלל, כי לנצח נצטרך לייבא מה שאין לנו ולייצא את מה שיש; וזאת לעומת מקצועות אחרים שלאט לאט נכחדים.

בעקבות המשבר העולמי שנגרם בגלל הקורונה, יותר ויותר עובדים הבינו שיש באפשרותם שתי אפשרויות מרכזיות: לשבת על הגדר ולחכות שהמקצוע שלהם יחזור להיות חיוני, או לנצל את החל"ת לצורך רכישת מקצוע חיוני.

אחד היתרונות בענף הסחר הבינלאומי הוא שניתן לבחור להיות שכיר או יזם בתחום, אבל לא רק. כיבואן או יצואן, יש לכל אחד את הפריבילגיה לבחור לעשות זאת כמשרה חלקית או להפוך את זה למקצוע העיקרי. האפשרויות רבות והגמישות רבה.

הכשרות מקצועיות בעולם הסחר הבינלאומי מהוות דרך מצוינת לרכוש השכלה והסמכה ואף לבנות קריירה של ממש במהלך תקופות משבר; והיום גם ניתן לעשות זאת מהספה בבית בצורה מקוונת.

ניתן למצוא כיום מגוון רחב של קורסים מקצועיים המועברים אונליין, באופן חלקי או מלא, דרך פלטפורמות מרכזיות ומוכרות כמו זום. דוגמה מצוינת למסגרות לימודים וקורסים מקצועיים המוצעים כיום באופן מקוון ניתן למצוא גם בעולם  הסחר הבינלאומי וניהול שרשרת האספקה, כדוגמת יבוא יצוא וסחר בינ"ל , משלחים בינ"ל , פקידי רישוי , סוכני מכס וכלה בקניינות רכש ולוגיסטיקה.  

המכללה העסקית של לשכת המסחר ת"א מתמחה  בקורסים המקצועיים האלו כבר חמישה עשורים, מציעה קורסים במתכונת מקוונת מלאה, כמו גם במתכונת משולבת, עבור מי שבכל זאת מעוניין להגיע לשיעור פרונטאלי בכיתה בהתאם להנחיות משרד הבריאות .

בוגרי הקורסים מקבלים תעודת הסמכה בחסות בינלאומית ואף סיוע בהשמה בסיום הקורס. כמו כן, ניתן להירשם ללימודי המשך יוקרתיים בעולמות הסחר הבינלאומי וניהול שרשרת האספקה, כמו שילוח בינ"ל, פקידי רישוי וסוכני מכס .

את הצעדים הראשונים של התלמידים בעולם הסחר הבינלאומי הם עושים עוד במסגרת פרויקט הגמר של הקורס ויוצאים עם ניסיון וביטחון לעולם האמיתי. בנוסף, אנו מאפשרים במסגרת הפרויקט גישה למאגרי מידע המכילים פרטי קשר של ספקים פוטנציאליים בחו"ל – פלטפורמה מדהימה המעניקה אפשרות להתחיל לעבוד כבר במסגרת הלימודים בקורס.

הידע והכישורים שמעניק הקורס הופכים את תהליך הייבוא להרבה יותר פשוט ויעיל, ומעלים את הסיכוי לרווח והימנעות מטעויות באופן משמעותי. את הלימודים ניתן לקיים במקביל לעיסוק עיקרי, וליהנות מהכנסה נוספת יפה, בלי לעזוב את מקום העבודה.

וכמובן וחשוב לא פחות, המכללה היא גם הוצאה לאור, ומספקת עבור הסטודנטים ספרי לימוד מקצועיים ללא עלות, המלווים אותם לאורך כל הקורס ומאפשרים להם לרענן את החומר הנלמד גם אחרי סיום הלימודים.

לסיכום,  אם אתם אוהבים ללמוד דברים חדשים ועולם הסחר הבינלאומי תמיד קרץ לכם, אנחנו נשמח להכניס אתכם לתחום, להכיר את שרשרת האספקה ולהוביל להצלחה אליה אנו מובילים את התלמידים והבוגרים שלנו כבר 50 שנים.

מי שמעוניין לבדוק התאמה ולקבל פרטים נוספים על הקורסים שלנו, מוזמן להתקשר לטלפון 8111* או להשאיר פרטים באתר שלנו www.cbc.org.il ויחזרו אליכם בהקדם .

המשרות שלנו הן העתיד שלכם !

קורות החיים שלך יישמרו בהתאם למדיניות הפרטיות שלנו

הרשמה לסוכן חכם

לאחר רישום קצר תוכל/י להתחיל לקבל משרות רלוונטיות מהסוכן החכם ישירות לתיבת הדואר האלקטרוני שלך. במסך זה עליך למלא את פרטיך, לבחור את התחומים שבהם הנך מעוניין לקבל משרות (אפשרי למלא מספר תחומים במקביל) וכל משרה חדשה תגיע אליך מיד עם פרסומה.

למעבר לצ'אט עם רכז/ת
1
פנו אלינו!
שלום, הגעת ליתרון אנושי השמה וגיוס כ"א