העולם מלא בהזדמנויות, אנחנו כאן כדי לעזור לך לפתוח את הדלת הבאה שלך!
הקריירה שלך מתחילה כאן!
הירשמו לסוכן חכם!
הצטרפו לקבוצת המשרות שלנו בפייסבוק 
שדרג/י את הקריירה שלך! שלח/י קורות חיים
כל המשרות מיועדות לגברים ונשים כאחד

"שלח לחמך על פני המים" – למה לסמוך על חברת השמה?

"שלח לחמך על פני המים" – למה לסמוך על חברת השמה?

דיסקרטיות מובטחת!

חברת ההשמה מבטיחה ומקיימת!

ואם חיפוש העבודה שלכם הוא דיסקרטי? כמה פעמים קורה שאתם רואים מודעת דרושים שמתאימה לכם בול ואתם לא עונים? הרבה? לא בכל מודעת דרושים מופיע שם החברה המפרסמת את המשרה ולכן קיים אצלכם החשש שאתם שולחים קורות חיים למעסיק הנמצא בקשר עסקי עם המעסיק הנוכחי שלכם והמידע הרגיש עלול לדלוף. וגם היו מקרים שאנשים שלחו קורות חיים למעסיק שלהם מבלי לדעת! זה בהחלט מצב שחברת השמה יכולה למנוע אותו בקלות וכך לחשוף אתכם לעוד משרות שמנעתם מעצמכם.

ואם עניתם על מודעת דרושיםופתאום באמצע היום אתם מקבלים שיחת טלפון לנייד ממעסיק פוטנציאלי, לא רק שאתם צריכים להיזכר איזו מודעה זו הייתה/מה המשרה, גם המבוכה שלחפש מקום שקט לענות לשיחה באמצע יום עבודה כשבסביבתכם הרבה "אוזניים". ממש מביך, אתם אולי מתחילים לגמגם ומפסידים את הרושם הראשוני שרציתם להשאיר על המעסיק. ולפעמים בכלל לא תוכלו לקבל את השיחה. בחברות השמה מאוד מקובל הקשר בווטסאפ ובמייל – דבר שגם יקל עליכם את התקשורת וגם ימנע מכם מבוכה.

עדיין לא הגענו להתקשרות באמצעות בוטים בהשמה – וטוב שכך!

היתרון האנושי

מעסיקים פונים לחברת השמה, כי השירות בהחלט יעיל, מקובל ונוח ומסייע להם לגייס במהירות עובדים מקצועיים ומוכשרים. מצד אחד יש בכך חיסכון בזמן ומשאבים, ומצד שני ייתכן שהמשרה דיסקרטית – החלפת עובד קיים, והמשרה לא תפורסם באתר דרושים. המעסיק מקבל קורות חיים לאחר מיון וסינון מקצועי, ובצירוף חוות דעת ולאחר ריאיון. חוות הדעת כוללת תיאום ציפיות בנושאי שכר, המלצות זמינות לתחילת עבודה, ופרטים נוספים שעולים בשיחה עם חברת ההשמה.

מאחר ומדובר באנשים, יש צורך בגורם אנושי ואישי כדי לקדם מועמד אצל מעסיק מעבר ל"מייל" קורות החיים של "שלח לחמך על פני המים". חברת ההשמה יכולה להאיר את עייני המעסיק לפרטים שייתכן ונבלעו בקורות החיים, אבל הם חשובים לצורך התאמת המועמד למשרה. ולכן חברות השמה מדברות הן עם המועמד והן עם המעסיק –  מדברים!  לא רק מייל…  ואם כבר מדברים כמובן שניתן לגשר על פערים ולתת ליווי הדדי למעסיק ולמועמד, מה שמגדיל באופן ניכר את הסיכויים של כל הצדדים להעסקה מוצלחת. הגורם האנושי לעולם יהיה פקטור מרכזי בעולם הגיוס בכלל ובתחום ההשמה בפרט.

רב הנסתר על הגלוי

חברת ההשמה היא "סוכן השחקנים" האישי שלכם בחיפוש עבודה!

תיאום ציפיות – זה כבר יתרון הדדי מוחלט גם למעסיק וגם למועמד. לרוב חברת ההשמה יודעת  את כל ה"מידע הפנימי" שלא מתפרסם על המשרה!  במסגרת תיאום הציפיות, חברת ההשמה תוכל להגיד למועמד אם השכר שהוא מבקש נמצא בגבולות השכר המוצע למשרה.  האם המשרה כוללת רכב? האם אפשר להגמיש את שעות העבודה? או למרות שכתוב במודעה "חובה תואר ראשון בכלכלה" ואני בוגר מנהל עסקים ויש לי את הניסיון הנדרש – האם עדיין המשרה תתאים לי והאם אני אתאים למעסיק…

התיווך של חברת ההשמה מול המועמד ומול המעסיק – פותח את כל האופציות ומגלה את כל הסודות והמידע על המשרה שאין כאשר עונים על מודעת דרושים.

אתם מגיעים לראיון בחברה דרך חברת השמה – אתם בעמדת יתרון! תיאום הציפיות בד"כ כבר התבצע ע"י חברת ההשמה וגם כבר סיפרו לכם הרבה על המשרה ועל החברה שבה אתם מתראיינים.

חברת ההשמה תציע לכם משרות שמתאימות לכם ולפעמים אפילו תפתיע אתכם במשרות שלא חשבתם עליהן!

חברת ההשמה מקבלת את קורות החיים שלכם ויכולה לבדוק באופן מקצועי את התאמתכם למספר רב של משרות תוך כדי היכרות עם המעסיקים ודרישותיהם.

חיפוש עבודה זו עבודה כמו כל עבודה

ואת העבודה הזו חברת ההשמה יכולה לחסוך לכם ובחינם!!!

מי שמחפש עבודה צריך למצוא את הזמן לשוטט באתרי הדרושים, לקרוא את המודעות, לשלוח קורות חיים ומיילים, לעקוב… בקיצור – לשבת שעות מרובות מול המחשב ולהיות זמינים בנייד בכל זמן. אם אתם משתמשים בחברת השמה, אתם  חוסכים זמן יקר של שיטוט במספר רב של אתרי דרושים  ופניה למשרות רבות שאינן רלוונטיות עבורכם. אתם גם חוסכים מעצמכם את עגמת הנפש המתלווה לכך  ששלחתם "המון" קורות חיים ולא נעניתם.

ואם אתם עדיין עובדים ומחפשים עבודה תוך כדי, כנראה שאתם צריכים לעשות את זה מהבית. אבל בבית יש לכם 3 ילדים ואתם חוזרים מיום עבודה ארוך ומתיש,  ולכו תמצאו עכשיו את הזמן והאנרגיות לשבת על המחשב.. קשה!!!  יותר קל לקבל הצעות ופניות מסוננות מחברת השמה.

בכל יום צצות מודעות חדשות. אם אתם לא עושים את "העבודה" בכל יום – אתם מפספסים הזדמנויות. חברת ההשמה תחשוף אתכם בכל פעם למשרות והזדמנויות חדשות.

בהצלחה בעבודה החדשה!

צוות יתרון אנושי

המשרות שלנו הן העתיד שלכם !

קורות החיים שלך יישמרו בהתאם למדיניות הפרטיות שלנו

הרשמה לסוכן חכם

לאחר רישום קצר תוכל/י להתחיל לקבל משרות רלוונטיות מהסוכן החכם ישירות לתיבת הדואר האלקטרוני שלך. במסך זה עליך למלא את פרטיך, לבחור את התחומים שבהם הנך מעוניין לקבל משרות (אפשרי למלא מספר תחומים במקביל) וכל משרה חדשה תגיע אליך מיד עם פרסומה.

למעבר לצ'אט עם רכז/ת
1
פנו אלינו!
שלום, הגעת ליתרון אנושי השמה וגיוס כ"א